פורטל טיפוח ויופי

טיפים לאיפור

ניקוי איפור? איך לעשות את זה ביעילות ובזריזות

ניקוי פנים

ניקוי פנים

כל אחת חוותה פעם את התחושה של סיום היום ברגע הסרת האיפור. ממש שניה לפניי שאת נכנסת למיטה, על מנת לשמור על עור הפנים, חשוב מאד להקפיד על הסרת האיפור. הסרת האיפור מסייעת לשמור על ניקיון הפנים ועל שלמות עור הפנים ולכן זוהי פעולה חשובה. נשים רבות מתקשות לעיתים בהסרת האיפור ולעיתים אף מדלגות על השלב הזה. הנה כמה טיפים שיעזרו לכן להסיר את האיפור ביעילות ובזריזות

איך להוריד את האיפור ביעילות ובזריזות

  • שימוש במגבון להסרת איפור – השלב הראשוני, שמקל משמעותית על הסרת האיפור מתחיל במגבון. היום קיימים מגבונים אשר מיועדים אך ורק להסרת איפור ומכילים חומרי ניקיון המתאימים לפנים. באמצעות מגבון להסרת איפור ניתן להסיר בקלות גם את האיפור העמיד ביותר. חשוב מאד להשתמש במגבון מקצועי לניקוי הפנים ולא במגבון רגיל.
  • בחירת סבון מתאים – ניקוי פנים איכותי מתחיל בבחירת חומרי ניקוי איכותיים לפנים, מומלץ בכל יום לנקות את הפנים באמצעות סבון פנים מיוחד. סבוני פנים ניתן לרכוש בכל אחת מרשתות הפארם בישראל. באמצעות סבון פנים המתאים לעור הפנים שלך, ניתן לנקות את הפנים באופן איכותי ולהבטיח לשמור על עור הפנים משומנים, לכלוך ופגמים.
  • השלמת הפעולה עם קרם לחות – שטיפת הפנים באמצעות סבון פנים היא חשובה, אך חשובה לא פחות הפעולה שבאה אחריה. אחרי שטיפת הפנים באמצעות סבון חשוב מאד למרוח על הפנים גם קרם לחות לפנים. בזמן שטיפת הפנים עור הפנים מאבד את כל הלחות הטבעית אשר הייתה עליו טרם השטיפה, לכן חשוב להקפיד להשלים את הפעולה עם מריחת קרם לחות לפנים.

שמירה על עור הפנים למראה זוהר ורענן

אם את רוצה לשמור על מראה פנים זוהר ורענן מידי יום חשוב להקפיד על שגרת טיפוח הפנים, שגרה זאת כוללת הסרת האיפור, שטיפת הפנים באמצעות סבון מיוחד ומריחת קרם לחות מתאים. שמירה על שגרת טיפוח לעור הפנים והקפדה על ניקיונו תסייע לכם בשמירה על העור מתוח ומוצק לאורך זמן רב יותר.

ניקוי איפור

Herman Welch • 5 ביולי 2017


Previous Post

Next Post

כתיבת תגובה

Your email address will not be published / Required fields are marked *