פורטל טיפוח ויופי

טיפים לאיפור

מילוי שפתיים

שפתיים מלאות הן לא רק חלום

כל הדרכים להשיג שפתיים מלאות ובשרניות

כל אישה מעוניינת לקבל את המראה המושלם והנחשק. למה המראה מכוון? יש שיטענו כי מדובר על שיער מסוים, או על איפור מיוחד לעיניים או על שמלה מהממת. אבל מעטות מאד הנשים שיחלקו על העובדה שהמראה של שפתיים בשרניות ומלאות, הוא המראה שכל אישה חולמת. עליו. איך אפשר להשיג את המראה הזה? האם התהליך של מילוי שפתיים אצל הרופא הוא האפשרות היחידה? האם יש שיטות יומיומיות שיוכלו לעזור לכן? הנה כמה טיפים לקבלת המראה שכולן רוצות להשיג:

כך תשיגו את השפתיים המלאות

  • שתיית מים – זה נשמע פשוט ובסיסי, אבל בעזרת שתיה רבה של מים, תוכלו לקבל מראה מעולה! המים מזינים קודם כל את השפתיים, ומאפשרים לכן לקבל מראה מבריק ומלא יותר. זכרו שיובש מוביל לשפתיים סדוקות ורזות יותר בעוד שמים – מזינים וגם טעימים ובריאים!
  • מריחת גלוס – לא חייבים למרוח גלוס רק אחרי שאתן שמות אודם – אם כי האודם בתורו גם תורם למראה החושני. הגלוס יוצר מראה מבריק ומלא יותר של השפתיים, וגם מריחה יומיומית, תסייע לכן לקבל את האפקט הרצוי.
  • מילוי שפתיים – לא מעט נשים פונות כיום לכירורג פלסטי, בכדי שיבצע להן טיפול מעולה של מילוי שפתיים. אפשר לבצע טיפול איכותי מאד של מילוי שפתיים עם הזרקות של חומרים שונים, קבועים או נספגים, וכך לקבל את המראה של השפתיים המלאות בכל מקרה. פתרון זה מתאים למי שבאמת חושקת במראה החושני הנ"ל.
  • לא ללקק! – יש נשים שיש להן מעין "מחלה" שהן חייבות ללקק את השפתיים. בעוד שהמים מזינים את השפתיים, הרוק שלנו מלא בחיידקים שיכולים לאורך זמן להזיק לשפתיים וליצור להן מראה רטוב ולא יפה. לכן, עדיף להימנע מכך.

ליהנות ממה שרואות במראה

אם תאמצו את הטיפים השונים, מובטח לכן שתוכלו ליהנות משפתיים בשרניות, מלאות וחושניות כמו שתמיד רציתן. שימו לב שגם אם עברתן מילוי לשפתיים – כדאי לשמור ולתחזק את המילוי, לפי הכללים שהצגנו לכן.

מילוי שפתייםשפתיים

Herman Welch • 28 באוגוסט 2014


Previous Post

Next Post

כתיבת תגובה

Your email address will not be published / Required fields are marked *