פורטל טיפוח ויופי

טיפים לאיפור

ניקוי איפור אחרי אירועים? איך לעשות את זה ביעילות ובזריזות

אירועים רבים מתרחשים מידי ערב

ניקוי איפור אחרי אירועים

ניקוי איפור אחרי אירועים

אנשים רבים יוצאים לבלות באירועים שונים, אירוע הינו שם לערב חגיגי אשר נקבע מראש במטרה לחגוג או לציין שמחה. אירועים נפוצים יותר הינם חתונות, ימי הולדת, בריתות ועוד.. אנשים אשר מוזמנים לאירוע נוהגים להתהדר בבגדים חגיגיים, נשים נוהגות להתאפר באיזור הפנים וליצור לעצמן מראה יוקרתי וחגיגי. האיפור הוא חלק משמעותי בהופעה החיצונית של נשים רבות. אחרי אירוע ולפני שהולכים לישון, חשוב מאד להקפיד על ניקיון יסודי של איזור הפנים. הנה מספר טיפים להורדת איפור אחרי אירועים ביעילות ובזריזות.

איך מנקים איפור אחרי אירוע ביעילות ובזריזות

·         שימוש במגבונים להסרת איפור – כל אחת מכירה את החווייה שבה את חוזרת מאירוע, עייפה ורק רוצה להכנס למיטה וללכת לישון, אך כניסה למיטה טרם הסרת האיפור היא אינה פעולה מומלצת. אם את מעוניינת בהסרה זריזה ויעילה של האיפור, מומלץ לבחור במגבונים מיוחדים להסרת איפור. באמצעות מגבונים מיוחדים ניתן לשמור על ניקיון הפנים ולהסיר את האיפור בקלות ובזריזות.

·         שטיפה מהירה עם מים וסבון פנים – אם אין ברשותך מגבונים מיוחדים להסרת איפור, הנה טיפ יעיל לא פחות. ניתן להשיג תוצאה זהה בזמן דומה באמצעות שימוש בסבון פנים מיוחד. על מנת לשמור על ניקיון הפנים ועל עור הפנים בריא, חשוב לבחור בסבון פנים המבוסס על מרכיבים טבעיים ומתאים לעור שלך. היום ניתן למצוא ברשתות הפארם, סוגים רבים של סבונים לשטיפת הפנים. מומלץ להשלים את התהליך באמצעות מריחת קרם לחות מתאים לעור הפנים. אמנם שטיפת הפנים ומריחת קרם הינן פעולות לא הדורשות מספר דקות, לפעמים אחרי אירוע זה לא הדבר שהכי כיף לעשות. אך ביצוע פעולות אלו יבטיחו לכן עור פנים בריא לאורך זמן.

עור פנים בריא מתחיל בשגרת ניקיון

אם אתם רוצים לשמור על עור פנים נקי ומוצק לאורך זמן ולמנוע היווצרות של כתמים או קמטים על העור, חשוב מאד לזכור לשמור עליהם, הכוונה הינה לא ללכת לישון טרם ביצוע ניקיון יסודי ואיכותי לעור הפנים. 

ניקוי איפורניקוי איפור אחרי אירועים

Herman Welch • 12 ביולי 2017


Previous Post

Next Post

כתיבת תגובה

Your email address will not be published / Required fields are marked *