פורטל טיפוח ויופי

טיפים לאיפור

איפור שפתיים

אודם אדום

השפתיים, אחד האיברים המושכים ביותר בגוף האדם, משיחת צבע על השפתיים יכולה להפוך כל אישה, לאחרת, שונה ומיוחדת. צבעי הליפסטיק והאודמים הנמכרים ברשתות הקוסמטיקה מגוונים מאוד, הבולט מבינהם הוא הצבע האדום, אודם אדום בוהק ושולט יהפוך כל אישה למיוחדת, חושנית ומדליקה.

שימוש במוצרי איפור תורם להשגת מראה זוהר ויפה. אך לעיתים הוא יכול לא רק שלא להוסיף יופי אלא לגרוע  ולכער. כשמדובר באיפור צריך לדעת איך לעשות זאת ואם נדייק, אז איך לעשות זאת נכון. בדגש על צבעים ומינון מתאים. ישנן נשים המשתמשות במגוון רחב של מוצרי איפור כמו מייקאפ, איילינר, צללית, עיפרון מתחת לעיניים, סומק, אודם, מסקרה אבל ישנן בחורות שדוגלות ביופי הטבעי וחוץ ממוצר איפור אחד גג שניים הן לא שמות דבר מעבר.

מוצרי איפור שעושים את ההבדלאודם אדום

ישנם מוצרי איפור שפחות בולטים וכאלה שיותר – מייקאפ לעומת אודם. אודם הינו מוצר שאי אפשר לפספס ויותר מזה אם יודעים להתאים את הצבע לצבע העור ולעובי השפתיים זה יכול להיות מושלם ולא מצריך תוספות אח רות. היתרון המובהק באודם הוא הנגישות, ניתן לקחת אותו לכל מקום. סקסיות, מריחה קלה עושה את ההבדל. נשי, חוץ ממנו את לא צריכה כלום (כל המוסיף גורע).
הצבע הנשי
כשמגיעים לחנות איפור וניגשים לסטנד האודמים הנטייה נטבעית היא לבחור בגווני האדום ולמה? אם בוחרים לקנות אודם, חשוב שהוא יבלוט במידה וידגיש את הנשיות ובכן הצבע האדום הוא הצבע שמתאים לכל אחת ולא משנה גוון עורה כמו כן במשחק אסוציאציות כשאומרים אודם חושבים אדום.

אודם אדום יכול גם להעיר מתים האודם האדום מתאים מאוד לנשים בעלות גוון עור חיוור ובהיר במיוחד.

הצבע האדום מעבר להיותו בולט וסקסי הוא עוזר לנשים חיוורות להראות חיות, לשפתיים דקות להראות עבות, לשפתיים יבשות להראות בריאות ויפות. ישנם לא מעט גוונים שמשלבים את הצבע האדום בתוכם כמו ורוד אדמדם, כתום אדמדם, בורדו, אדום דובדבן ועוד…

לכן ניתן להתאים את הצבע בדיוק למבנה פנייך, צבע עורך ועובי שפתייך.

הגלוס שעושה את ההבדל


אם שפתייך דקות – הליפגלוס נוצר למענך, הגלוס הוא הגימור המושלם למראה שפתיים חושניות, מלאות במעט ומבריקות.

אם העובי לא מספק אותך את יכולה להשתמש בעיפרון שפתיים שעוזר למראה שפתיים בשרניות. לא משנה מה עובי שפתותייך, הגלוס נועד לתת ברק לשפתיים, מראה שפתיים זוהר ותחושה נפלאה.

תחזיק מעמד!


הרבה מן האודמים אינם מחזיקים מעמד לאורך שעות ארוכות ולכן ישנן מספר אפשרויות:

1. אודם עמיד- היום ניתן להשיג ברשתות השיווק אודמים עמידים לאורך זמן אך לא תמיד ישנו הצבע שאת מחפשת.

2.עמידות הצבע –  אם מצאת את צבע האודם המושלם אך הוא לא מחזיק מעמד לאורך כל היום ניתן לשים מייק אפ לפני מריחת האודם ו/או פודרה אחרי מריחת האודם.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על איפור נכון ולא נכון

אדוםאודםאיפור ערבשפתיים

Herman Welch • 11 בנובמבר 2012


Previous Post

Next Post